+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu

Centrální odželeznění vodyCentrální odželeznění vody

Odstranit železo z vody je nejvhodnější přímo na centrálním přívodu vody a to pomocí odželezňovače vody. Ten funguje na způsobu srážení. Tedy do přístroje vchází železitá, případně manganová voda, která po kontaktu se speciální směsí vysráží železo a mangan do malých kuliček, které se usadí na dně filtru. Následně se už jednoduše odstraní například pomocí mechanické filtrace a putují do odpadu.

Všechny naše úpravy na odželeznění vody se řídí touto stanovenou normou pro maximální limit železa a manganu ve vodě. Garantujeme vám, že po naší úpravě vody budete mít obsah železa i manganu v normě, díky čemuž zabráníte škodám a zvýšeným nákladům na energii. Zařízení, které na odželeznění vody nabízíme, zároveň vodu změkčují a dokáží tak zabránit i dalším problémům způsobeným se vznikem vodního kamene. Výsledkem je tedy měkká upravená voda s příjemnou chutí a bez zápachu.


Centrální odželeznění a změkčení vody Waterboss

Centrální odželeznění a změkčení vody Waterboss

Velkou výhodou a důvodem, proč jsou přístroje Waterboss v poslední době velmi oblíbené, je fakt, že kromě spolehlivého odstranění i extrémních hodnot železa a manganu, vodu zároveň změkčují. Tím se postarají o zamezení vysokého obsahu vápníku a hořčíku ve vodě a předcházejí tak problémům vznikajících na základě usazování vodního kamene. Filtrační zařízení Waterboss tak zlepší kvalitu a upraví zápach i chuť vaší vody.