+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu

Úprava vody se stala v posledním období součástí života téměř každého člověka. V moderní době a rychle rozvíjejícím se průmyslu či zemědělství dochází stále k většímu znečištění vodních zdrojů. Použitím filtrů na vodu je možné toto znečištění odstranit. Úprava vody je proto při úpravě pitné vody v domácnosti více než nezbytná. Zejména v případě, pokud jde o vlastní vodní zdroj – studnu či vrt.

Kvalita vody má obrovský vpliv na lidské zdraví. Lidské tělo tvoří z větší části právě voda, proto je třeba dbát na to, abychom jí během dne doplnili dostatek. Důležité je také, aby šlo o kvalitní a zdravou vodu. V opačném případě nám může způsobit různé zdravotní potíže a může být spouštěčem i vážných onemocnění. Neplatí to však jen o pitné vodě, výpary chloru poškozují zdraví například i při sprchování. Nejde jen o zdravotní rizika, dalším důvodem k úpravě vody je ochrana spotřebičů, snížení nákladů na jejich provoz a zvýšení jejich životnosti. Tvrdá voda procházející zmíněnými zařízeními způsobuje vznik vodního kamene, který působí jako tepelný izolant a tím snižuje celkovou efektívnost těchto spotřebičů.

Úprava vody

Co můžete úpravou vody v domácnosti získat?

Jak probíhá proces úpravy vody?

Úprava vody je složitějším procesem, jak se může na první pohled zdát, proto je důležité obrátit se na odborníky, kteří se této problematice věnují již dlouhá léta a mají nasbíraných množství zkušeností. Na začátek je třeba provést rozbor vody, kterým zjistíte kvalitu vaší vody, jaké látky a v jakém množství se v ní nacházejí v porovnaní se stanovenými limity pro povolené množství rozpuštěných látek ve vodě. Tento krok je velmi důležitým zejména při úpravě vody ze studny či jiných vlastních zdrojů.

Následně se na základě rozboru vody a zjištěných informací můžeme zaměřit na konkrétní problém ve vašem vodním zdroji a ten řešit prostředníctvím instalace speciálních filtrů a zařízení na úpravu vody. Naše firma se zabývá distribucí těchto zařízení, jejich montáží, ale i pravidelným servisem. Možností úpravy vody je množství – záleží na tom, zda jde o úpravu vody v celém objektu nebo jen o filtraci pitné vody – na základě toho vám umíme poskytnout informace o konkrétních filtrech a úpravnách vody.

Kdy použít filtry na vodu?

Hoďte váš problém s vodou na nás!

Máte problém s vodou a potřebujete radu od odborníků? Neváhejte nás kontaktovat.
Najdeme pro Vás nejlepší řešení.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Jste firma?

Potřebujete zajistit úpravu vody pro činnost své firmy? Využijte naše zkušenosti. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle požadavků s cenou, jakou očekáváte.