+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
RUDOLF KOZÁK
Pozíce: obchodní zástupce
“V AQUAtrende jsem už od jeho úplných začátků, kdy jsem pomáhal jednateli Petrovi s úplně prvními montážemi a prodeji. Zajímavostí je, že jsem zde začal pracovat na základě spokojenosti s produktem, který mi předtím prodal. Tedy s filtrem na bázi reverzní osmózy. To bylo v roce 2002. V té době jsme také jako první na Slovensku přinesly změkčovače vody do domácnosti a dnes, po více než 15 letech se to stává standardem.
Po mé téměř tříleté pauze v zahraničí jsem se v roce 2008 vrátil zpět na pozici obchodního zástupce a dělám ho dodnes. Má denní práce spočívá zejména v komunikací a setkávaní se s klienty, častokrát přímo u nich doma, což mě velmi baví. Jsem rád za tuto možnost a pokud i vy chcete řešit úpravu a filtraci vašej vody, určitě se s vámi rád potkám. Těším se.”

Hotel Malvazia

Johnson Controls

Rialab

 

S ČÍM VÁM URČITĚ POMŮŽEM?

Obhlídka
Máte zájem o obhlídku a setkání přímo u vás? Díky tomu navrhneme na míru technologii, která bude 100% účinná.

Návrh správné technologie
Máte už rozbor vody, víte, jaký výsledok s vodou chcete dosáhnout, jen potřebujete vyspecifikovat konkrétní filtry? Napište.

Cenová nabídka
Chcete odebrat naše produkty a potřebujete vypracovat cenovou nabídku? Určitě se mi ozvěte, ať už telefonicky nebo mailem.

 

Hoďte váš problém s vodou na nás!

Máte problém s vodou a potřebujete radu od odborníků? Neváhejte nás kontaktovat.
Najdeme pro Vás nejlepší řešení.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)