+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu

INFORMATIVNÍ ROZBOR VODY

Přímo v našem interním laboratoři provádíme pro klienty rozbory vody, které je možné použít pro informativní účely. Na základě měření vám umíme říci, zda jsou základní parametry v pořádku, případně jaké škodlivé látky se ve vodě nacházejí ve větší míře, jak to povoluje nařízení vlády č. 496/2010 CFU Měření zahrnuje fyzikální a chemické ukazatele. Je možné prostřednictvím něj odhalit případnou kontaminaci vody a časně ji řešit vhodnou úpravou vody.

JAK POSTUPOVAT?

V případě zájmu o informativní rozbor vody postupujte následovně:

  1. Jednoduše nás kontaktujte telefonicky/emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného níže – rádi vám poradíme, který rozbor vody je vhodný a co všechno můžete na základě konkrétního rozboru o kvalitě své vody zjistit.
  2. Následně je třeba zaslat vzorek vody v čisté láhvi (0,5l) na naši adresu Hričovská 221, 010 01 Žilina.
  3. Při zasílání vzorky prosím připojte na papíře i vaše kontaktní údaje: jméno, příjmení, adresa, email a telefonický kontakt. O výsledcích rozboru vody vás budeme informovat prostřednictvím emailu, případně telefonicky a originál protokolu s výsledky rozboru zašleme na vaši adresu.

.

Informativní rozbor vody provádíme pro:

VLASTNÍ ZDROJ VODY – STUDNA/VRT

Informativní rozbor studniční vody proměří základny parametry, které vás dostatečně informují o potřebě filtrace vody ze studny. Konkrétně se měří:

Cena rozboru vody pro studnu/vrt je 990Kč s DPH. Zhotovení do 5 pracovních dnů.

.


 

OBECNÍ VODOVOD

Informativní rozbor vody z obecního vodovodu měří také základní parametry, kromě železa a manganu. Naopak měří množství celkového chloru a také celkovou mineralizaci TDS. Měření zahrnuje těchto 6 ukazatelů kvality obecní vody:

Cena rozboru vody pro domácnosti je 690Kč s DPH. Zhotovení do 5 pracovních dnů.

 

 

 

Máte zájem o informativní rozbor vody?

V případě zájmu o rozbor vody nám napište Vaše kontaktní údaje: jméno, příjmení, adresa, telefonický a mailový kontakt. Objednávka prostřednictvím kontaktního formuláře je nezávazná, po obdržení zprávy Vás budeme kontaktovat.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.