+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu

 

KOLAUDAČNÍ ROZBOR VODY

Ve spolupráci s akreditovanou laboratoří zajišťujeme našim klientům certifikované rozbory vody, které je možné použít i při kolaudaci. Na základě měření víme určit, zda voda splňuje stanovené požadavky na pitnou vodu nebo je nutná její úprava. Rozbor zahrnuje kromě fyzikálních a chemických ukazatelů i mikrobiologické měření kvality vody. Platnost kolaudačního rozboru je 6 měsíců od jeho provedení.

JAK POSTUPOVAT?

  1. V případě zájmu o minimální rozbor pitné vody, který může být použit pro účely kolaudace, nás kontaktujte telefonicky/emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného níže – rádi vám poradíme, který rozbor vody je vhodný a co všechno můžete na základě konkrétního rozboru o kvalitě své vody zjistit.
  2. Budeme potřebovat vaše údaje: jméno, příjmení, adresa, telefonický kontakt a email – následně vás bude kontaktovat pracovník laboratoře ohledně sjednání odběru vzorku vody.
  3. Po přijetí vzorku bude rozbor vody proveden v akreditované laboratoři a o jeho výsledcích vás budeme informovat telefonicky, originál protokolu s výsledky rozboru zašleme na vaši adresu.
  4. Při nevyhovujících hodnotách kolaudačního rozboru vody vám navrhneme vhodné řešení úpravy vody, na jehož základě bude voda splňovat stanovené normy.

.

Kolaudační rozbor vody zahrnuje měření 29 ukazatelů kvality vody:

Cena kolaudačního rozboru je 4 990Kč s DPH + 1 990Kč (odber vzorků pracovníkem akreditované laboratoře a doprava).Upozorňujeme, že vzorky se při tomto rozboru neodebírají v pátek ani o víkendech.

 

 

 

Máte zájem o kolaudační rozbor vody?

V případě zájmu o rozbor vody nám napište Vaše kontaktní údaje: jméno, příjmení, adresa, telefonický a mailový kontakt. Objednávka prostřednictvím kontaktního formuláře je nezávazná, po obdržení zprávy Vás budeme kontaktovat.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.