+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
ROMAN ĎURAJKA
Pozícia: technická podpora a manažment skladu
“Do AQUAtrendu jsem se dostal přes mého bratra, který tam pracoval přes rok a pracuje dosud. Montoval jsem všechno od reverzních osmoz, přes změkčovače vody až po velké průmyslové úpravny vody. Na práci mě vždy fascinovala ta možnost postupné filtrace opravdu znečištěné vody na pitnou vodu, která měla mnohem vyšší kvalitu než voda z obecní vodárny.
Jsem rád, že po téměr 10 letech a více než 500 000 procestovaných kilometrech za klienty zůstávám od nového roku ve skladu a na naší podpoře. Myslím, že za ty roky jsem posbíral opravdu dostatečně hodně zkušenosti z montáži, poruch, ale také informací o našich produktech. Právě proto jsem připraven vám pomoci se vším, co se týče montáže, nastavení řídící hlavice, těsnění a podobně. :)”

Medirex

Rialab

 

S ČÍM VÁM URČITĚ POMŮŽEM?

Nastavení
Nepostačuje vám návod na nastavení řídící hlavice? Rád vám pomohu telefonicky.

Montáž
Chtěli jste si filtrační zařízení namontovat sami, avšak už si nevíte dál poradit? Určitě se ozvěte.

Podpora
Jakékoliv technické otázky ohledně fungování, zapojení filtrů a změkčovač vody směrujte na mě.

 

Hoďte vašu otázku na mňa!

Neviete si rady so zapojením, nastavením alebo máte len technickú otázku ohľadom filtračných zariadení? Určite napíšte.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)