+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
RADOSLAV ĎURAJKA
Pozícia: obchodní zástupce
“V roce 2017 jsem oslavil prvních 10 let v AQUAtrende, kde jsem jako i jiní moji kolegové začínal na pozici servisního technika, který montuje a servisuje. Avšak i díky rozvoji a pokroku společnosti v posledních letech jsem dostal možnost stát se obchodním zástupcem společnosti. Neustále cestování po Slovensku mi sice zůstalo, avšak je skvělé dostat se s klientmi do kontaktu už iným spôsobom, nadviazať s nimi kontakt a potom dosáhnout jejich spokojenost.
Prodávat zařízení, které musí fungovat, jsou důležité pro zdraví a defacto po koupi je každý den klient i použije, je obrovská zodpovědnost. Při úpravě pitné vody si člověk nesmí dovolit udělat chybu. Jsem velmi rád za tuto možnost a v případě potřeby se mi s radostí ozvěte.”

Door Považská Bystrica

Čerpací stanice Púchov GAS

Johnson Controls

 

S ČÍM VÁM URČITĚ POMŮŽEM?

Obhlídka
Máte zájem o obhlídku a setkání přímo u vás? Díky tomu navrhneme na míru technologii, která bude 100% účinná.

Návrh správné technologie
Máte už rozbor vody, víte, jaký výsledok s vodou chcete dosáhnout, jen potřebujete vyspecifikovat konkrétní filtry? Napište.

Cenová nabídka
Chcete odebrat naše produkty a potřebujete vypracovat cenovou nabídku? Určitě se mi ozvěte, ať už telefonicky nebo mailem.

 

(Slovenčina) Hoďte váš problém s vodou na nás!

(Slovenčina) Máte problém s vodou a potrebujete radu od odborníkov? Neváhajte nás kontaktovať. Nájdeme pre Vás najlepšie riešenie.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.