+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
PETER PAPÍK
Pozice: jednatel a zakladatel
“Podle mě je vždy důležitý produkt, který prodáváte a přesně to se stalo mně před více než 15 lety. Seznámil jsem se s reverzní osmózou, které jsem věřil a věřím dosud. Dá se říci, že jsme na tomto produktu postavili celou společnost. Jedinečný filtr , který dokáže přefiltrovat s téměř 100% účinností každou tekutinu na pitnou vodu. První kroky byly sice těžší, někdy jsme, přiznám se, i někoho zatopily a lidé nebyli velmi nadšení. Každopádně dnes mohu s hrdostí říci, že jsme společně s mým skvělým týmem vybudovali stabilní společnost, která je lídrem na slovenském trhu s úpravou vody pro domácnosti.
Protože jsem se vždy snažil dívat se na věci jinak, tak bych rád zmínil i naše jedinečnosti, na kterých stavíme a jsem na ně pyšný. Už od založení společnosti jsem stavěl na detailní péči o klienta, na základě čehož máme propracovanou databází, díky které vás vždy oslovíme poštou, emailem a telefonicky k naplánování údržby a servisu zařízení. Také děláme věci ve velkém, máme několik celosvětových a dlouholetých partnerství s dodavateli či výrobci, díky kterým vám umíme poskytnout výrobky, které jsou cenově přijatelné i pro naše malé Slovensko. Další výsadou AQUAtrendu jsou prodloužené, až 10-leté záruky, nebo reakce na akutní montáže a servisní zásahy v případě nutnosti již v daný den nahlášení. Také mě velmi těší, že se rozrastámé už i do průmyslových a technologických úprav, kde chceme opět těžit z našich výhod oproti konkurenci.
Mou vizí do bodoucna je přetransformovat AQUAtrend na mezinárodní společnost a zároveň nepolevit v tom, co děláme již 15 let. Tedy v péči o každého klienta, který nám svěřil svou důvěru, peníze a dá sa říci, že i zdraví, protože voda znamená život.”

 

S ČÍM VÁM URČITĚ POMŮŽEM?

Spolupráce
Potřebujete se setkat kvůli navázání spolupráce?

Nevíte?
Už opravdu nevíte, na koho z nás se můžete obrátit? Tak napište mně.

Nespokojenost
Jste nespokojený a cítíte, že je třeba váš problém řešit přímo se mnou? Směle do toho.

 

Hoďte váš problém priamo vedeniu!

Pokiaľ máte požiadavku, ktorú by ste si radi prešli priamo s vedením a zakladateľom spoločnosti, tak mi napíšte. Určite sa na to pozriem.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)