+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu


Aquatrend – stabilní a spolehlivý partner v oblasti úpravy vody
pro domácnosti i průmysl


HISTORIE SPOLEČNOSTI

Sídlo firmy aqiatrend v Žiline

Naše společnost se začala formovat v roce 2002, tedy před více než 15 lety. Konkrétně 18.7.2002 začíná Peter Papík, který je dodnes majitelem firmy, spolu s investorem rozvíjet firmu Aquatrend s.r.o. v malých kancelářských prostorách v centru Žiliny. Prvotní vizí firmy bylo přinést zdravou pitnou vodu do každé domácnosti a od toho se odvíjel hlavní produkt – reverzní osmóza, která je dodnes nejoblíbenějším filtrem na vodu nejen u nás, ale i na celém světě. V začátcích jsme společnost stavěli na hodnotách, které prosazujeme dodnes. Kvalitní a spokojená klientela s výborným produktem.

Později v roce 2004 se investor od firmy oddělil a od tohoto momentu dodnes je společnost samostatná s jedním majitelem. Následně v roce 2006 pro nás přišel další důležitý milník – stěhování se do nového sídla s obrovským skladem, díky kterému jsme dodnes schopen zajistit dodání většiny produktů až k vám domů prakticky do 48 hodin. V tomto období jsme přinesli i mnoho novinek – přestali jsme se zaměřovat jen na reverzní osmózy a pitnou vodu, ale své portfolio doplňujeme i o změkčovače vody, dezinfekce vody a různé jiné centrálně úpravy vody. Také jsme začali spolupracovat s firmami v průmyslu, kde zajišťujeme kvalitní a náročné úpravy vody spolu s pravidelným záručním i pozáručním servisem.
...


Spoločnosť Aquatrend - úprava vody

Dnes je rok 2017 a jako firma jsme se stali stabilním a nejpokrokovějším partnerem v oblasti úpravy vody, ať už ve velkých průmyslových objektech nebo v klasických domácnostech. Jsme inovátorská, pokroková a stabilní společnost. Nejsme internetová firma o dvou lidech, která “zítra zanikne”. Nabízíme vám řešení pro úpravu vody, které vám bude fungovat i za 10 let. Na nás se můžete s radostí spolehnout, o čemž svědčí i následující fakta:

Spoločnosť Aquatrend


VYBRANÍ KLIENTI Z OBLASTI PRŮMYSLU:


NAVŠTĚVUJEME MEZINÁRODNÍ VELETRHY:

 


CERTIFIKÁTY:
iso_certifikat wqa_certifikat CERTIFIKAT_ISO_2016


Věříme, že při hledání partnera při úpravě vody, ať už u vás doma nebo jinde, se rozhodnete pro společnost, která je v naší krajině synonymem kvality a spolehlivosti.

.

Hoďte váš problém s vodou na nás!

Máte problém s vodou a potřebujete radu od odborníků? Neváhejte nás kontaktovat.
Najdeme pro Vás nejlepší řešení.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.