+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
MAREK SKOPAL
Pozice: odborný technolog
“Už je to více než 10 let, co pracuji ve firmě AQUAtrend. Konkrétně od roku 2007. Začínal jsem jako mnozí, v pozici servisního technika, který jezdil po celém Slovensku kvůli servisem a montážím. Avšak po krátkém čase jsem zůstal na firmě řídit sklad, díky čemuž jsem získal opravdu široký přehled o všech produktech, z něhož těžím dodnes při návrzích filtračních technologií. Dovolím si říci, že naše portfolio, výhody a nevýhody jednotlivých produktů a jejich spolehlivost znám asi nejlépe.
Dnes, jak jsem zmínil, pracuji víceméně při návrhu složitějších filtrací do různých firem, hotelů a průmyslu. A právě to mě na práci baví nejvíce – řešit komplikované záležitosti s úspěšným koncem. K mé práci samozřejmě patří neodmyslitelně také komunikace s klienty, kteří chtějí řešit jen menší rodinné domy. Zde je můj cíl vždy jediný – výsledná spokojenost klienta po aplikací mnou navržené technologie.”

Řezání vodním paprskem

Medirex

Arena Mariána Gáboríka

 

S ČÍM VÁM URČITĚ POMŮŽU?

Návrh technologie
Máte rozbor vody a víte přibližnou spotřebu vody? Navrhnu vám technologii na míru!

Správný výběr
Nevíte se rozhodnout a zvažujete, které zařízení by bylo vhodnější? Obraťte se na mě.

Průmysl
Velké průtoky, mnoho filtrací, nadstandardní nároky na výslednou filtrovanou vodu? Určitě mi napište.

 

Hoďte váš problém s vodou na nás!

Máte problém s vodou a potřebujete radu od odborníků? Neváhejte nás kontaktovat.
Najdeme pro Vás nejlepší řešení.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)