+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
IVETA PROTUŠOVÁ
Pozice: ředitelka
“Bylo to teprve nedávno, co odbylo přesně 10 let od mé práce v AQUAtrende. Pamatuji si, jak jsem začínala s obvolávaním klientů na servis a montáže, a to již v roce 2007. Od té jsme se jako společnosť posunuly mílovými kroky vpřed a také i já. Dnes vám už z pozice ředitelky společnosti ráda pomůžu vyřešit případné negativní zkušenosti, protože i ty se bohužel vždy najdou. Já jsem tu od toho, abychom se díky ním jako společnost opět posunuly.
Na práci mě baví zejména organizace tolika lidí najednou a její finální produkt – čistá voda. Mým úkolem je také náš jedinečný partnerský program AQUAtrend. Pokud jste se tedy stali naším partnerem a potřebujete poradit, určitě neváhejte zavolat, případně napsat. “

 

S ČÍM VÁM URČITĚ POMŮŽEM?

Nespokojenost s montáží nebo servisem
Nebyli jste spokojen s kvalitou práce při servisu, případně při montáži? Ozvěte se, napravím to.

Stížnosti a podněty
Máte nápad na vylepšení? Nebyli jste s něčím nebo s někým z našeho týmu spokojený? Dejte vědět, polepšíme se!

Partnerský program MLM
Jste našim provízíym partnerem v oblasti MLM a potřebujete pomoci? Jsem tu pro vás.

 

Hoďte váš problém na mňa!

Máte podnety, ktoré by sme mohli vylepšiť, prípadne ste neboli s nami spokojný? Obráťte sa na mňa.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)