+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
Filtry na vodu Aquatrend

Filtry na vodu se používají z důvodu úpravy vody při jejím znečištění nežádoucími látkami.

Filtry na vodu se používají z důvodu úpravy vody při jejím znečištění nežádoucími látkami, případně zvýšenými hodnotami přesahujícími stanovený limit podle nařízení vlády ČR které stanoví požadavky na kvalitu vody určené pro lidskou spotřebu. Vodní filtry dokáží z vody odstranit všechny nežádoucí látky nebo zvýšit její kvalitu například ionizací. Zajistí tak bezpečné používání vody na pití či jako užitkovou vodu v závislosti na konkrétním filtru na vodu.

Využítí pro vodní filtry

Jak probíha proces výběru vhodného filtru na vodu?

  1. Zhodnocení situace a návrh řešení – Před instalací jakéhokoliv filtru na vodu vám ochotně poradíme a vždy probereme individuální situaci s klientem.
  2. Rozbor vody – Ideální je provést před úpravou vody i rozbor vody, abychom věděli na základě naměřených hodnot navrhnout a nastavit zařízení přesně na míru. Tento krok je nutný vždy, když jde o vlastní studnu, případně vrt. Filtr na vodu ze studny tak ochrání vaši vodu před zmíněnými škodlivými látkami a zaručí bezpečné používání vlastního vodního zdroje.
  3. Samotná montáž zařízení – Naši vyškolení technici vám filtr na vodu odborně nainstalují a podají informace o jeho fungování a údržbě.
  4. Kontrola účinnosti vodního filtru – Po namontování provádíme kontrolní měření kvality vody, přičemž zaručujeme, že navržené filtrační zařízení odstraní z vody nežádoucí látky, případně sníží jejich množství na požadovanou hodnotu.

V případě zájmu vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku zahrnující všechny výdaje včetně samotného filtračního zařízení, montáže, dopravy a podobně. Zabýváme se úpravou vody a návrhem filtračních zařízení pro domácnosti, menší podniky i řešením pro průmysl.

Jaké filtry na vodu najdete v naší nabídce?

Hoďte váš problém s vodou na nás!

Máte problém s vodou a potřebujete radu od odborníků? Neváhejte nás kontaktovat.
Najdeme pro Vás nejlepší řešení.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Jste firma?

Potřebujete zajistit úpravu vody pro činnost své firmy? Využijte naše zkušenosti. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně podle požadavků s cenou, jakou očekáváte.