+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
EVA KYČERKOVÁ
Pozice: účetní
“Ve firmě jsem začala pracovat už roku 2011 na doporučení v mé bývalé práci. Na začátku jsem měla na starost obvolávání současných klientů na pravidelný servis a výměnu vložek. Do toho samozřejmě organizaci a zkombinování servisů s montážemi nových klientů. Na práci v AQUAtrende mě baví hlavně její různorodost, protože dnes se už věnuji složitějším věcem, jako jsou splátky, pronájem, ale i správa faktur.
Rada vám pomohu vyřešit všechny náležitosti ohledně faktur, které jsme vystavili. Také mám na starosti sjednání splátek a výběr nejvhodnější splátkové společnosti, která vám profinancuje úpravnu vody, protože jako jedna z mála firem, poskytujeme i tuto možnost financování. Nově nabízíme i možnost pronájmu filtračních zařízení přímo od nás, pro vás, které je vhodné zejména pro firmy, či obce.”

 

S ČÍM VÁM URČITĚ POMŮŽEM?

Faktury
Nesrovnalosti či případně změny ve faktuře? Ztratili jste fakturu a potřebujete ji poslat? Jsem tu pro vás.

Splátky
Výpočet splátkového kalendáře? Sjednání výšky a počtu splátek. Rada pořadím.

Pronájem
Protože poskytujeme i možnost pronájmu filtračních zařízení. Pomůžu vám.

 

Hoďte váš problém na mňa!

Nezrovnalosti vo faktúre? Záujem o poradenstvo pri výbere vhodnej splátkovej spoločnosti? Som tu pre vás.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.

Povedali o nás

Pravidelne odoberáme priemyselné reverzné osmózy s vysokými prietokmi. Taktiež rôzne zmäkčovacie zariadenia s hlavicami Clack a Delta. Pred pár rokmi sme taktiež využívali zmäkčovače vody Tapworks. S komunikáciou, dodaním a poradenstvom som nadmieru spokojný.

Ing. Miroslav Slezák, LEMA group s.r.o.

Riešenie úpravy vody v novom showroome BMW v Žiline prebehlo bez starostí. Od prvotného návrhu technológie, dodania prístrojov, montáže až po pravidelné servisovanie.

Milan Detko, MD-Bavaria Žilina (konateľ)

Od spoločnosti Aquatrend som si zakúpil zmäkčovač vody a uhlíkový filter. S výrobkami som maximálne spokojný, servis spoločnosti je pravidelný a profesionálny. Odkedy je prístroj namontovaný, nemáme problémy s vodným kameňom a údržba v domácnosti je výrazne ľahšia.

Ing. Tomáš Talajka, Homecredit

Produkty spoločnosti Aquatrend s.r.o. využívam od roku 2005, sú to produkty na úpravu pitnej vody. S produktami, službami aj servisom som veľmi spokojný. Môžem len odporúčať.

Ing. Pavol Višňovský, PhD., CONSULTING & CONTROL OF WELDING, s.r.o. (konateľ)