+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
Publikované: 2. 5. 2017

V rámci akce Stavební veletrhy Brno, která se uskutečnila ve dnech 26. až 29. dubna 2017, jste měli možnost navštívit i stánek naší firmy AQUAtrend. Vždy se snažíme využít možnost setkat se s našimi aktuálními i potenciálními klienty a obchodními partnery osobně, proto jsme se po úspěšném minuloměsíčním veletrhu CONECO v Bratislavě rozhodli zúčastnit i stavebního veletrhu v Brně.

Představili jsme vám výběr našich zařízení na úpravu vody, mezi nimiž jste si mohli prohlédnout změkčovače vody od různých výrobců a množství filtrů na vodu zaměřených na odstranění nežádoucích a škodlivých látek z vody (odželezňovače vody, filtry na dusičnany a dusitany, uhlíkové a sedimentační filtry na vodu, UV lampy na vodu…). Všechny případné dotazy vám ochotně odpovídaly vyškolení odborníci, kteří mají s úpravou vody jakéhokoliv charakteru a se zmíněnými zařízeními dlouholeté zkušenosti.

prezentacia-firmy-na-veltrhu-brno

filtrovana-pitna-voda

Filtr na pitnou vodu na bázi reverzní osmózy jsme přímo na výstavě uvedli do provozu, takže měli návštěvníci možnost vyzkoušet čistou filtrovanou vodu a porovnat ji s tou nefiltrovanou. V případě zájmu jsme lidem, kteří se při našem stánku zastavili, nabídli i alkalickou vodu s vysokým pH prospěšnou pro lidských organismus, kterou na místě produkoval filtr s názvem ionizátor vody.stavebny-veltrh-brnostanok-aquatrend-na-veltrhu-brno

Věříme, že vás náš stánek a prezentovány zařízení zaujaly a už teď se těšíme na další setkání.

Promeškali jste to?

Dejte nám vědět, že máte zájem o osobní setkání - rádi vás přivítáme přímo u nás na firmě.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.