+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
Publikované: 29. 10. 2018

Koncem minulého měsíce jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu ForArch 2018. Největší stavební výstava v České republice se konala ve dnech 18. – 22. září. Návštěvníci akce měli možnost v prostorách PVA Expo Praha navštívit množství stánků, ve kterých jim odborníci ochotně poradili a prodiskutovali jakýkoli problém z oblasti stavebnictví.

Filtry na vodu - prezentace ForArch

V rámci prezentace naší společnosti AQUAtrend jsme si připravili ukázku lety ověřených zařízení na úpravu vody. Součástí však byli i novinky, které přinášíme na slovenský a český trh v těchto měsících. Jde zejména o zmodernizované změkčovače vody s novými funkcemi zajišťující účinnější filtraci vody a pohodlnější uživatelské ovládání.

Přímo v našem stánku jsme pro návštěvníky nainstalovali i zařízení na úpravu pitné vody. Konkrétně filtrační systém reverzní osmózy a poddrezový ionizátor vody produkující alkalickou ionizovanou vodu, přičemž mohli oba typy filtrované vody i ochutnat.

Aquatrend - veletrh ForArch

Mezinárodní veletrh ForArch v Praze byl poslední výstavou, které jsme se v tomto roce zúčastnili. Už nyní však máme naplánované další podobné akce, kde nás můžete setkat osobně a prodiskutovat téma úpravy vody. V případě zájmu o osobní setkání mimo zmíněných veletrhů nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodní zástupci jsou ochotni kdykoliv za zákazníky vycestovat v rámci celého Slovenska i České republiky.

Úprava vody veletrh ForArch 2018 Praha Aquatrend

Chcete se dozvědět více o mezinárodním veletrhu ForArch 2018?

Napište nám.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.