+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
Publikované: 12. 1. 2018

Pozvánka na veľtrh AQUA THERM Praha


Rádi bychom vás pozvali na první veletrh roku 2018, na kterém budeme prezentovat naši společnost a produkty, s nimiž pracujeme.
Jde o 22. ročník mezinárodního odborného veletrhu AQUA THERM.
Uskuteční se ve dnech 27. 2. až 2. 3. 2018 v PVA EXPO Praha a náš vystavovatelský stánek najdete v hale č. 5.


Návštěvníci našeho stánku si mohou prohlédnout ukázku osvědčených vodních filtrů, se kterými pracujeme již dlouhá léta. Kromě toho však plánujeme představit i nové moderní filtrační zařízení, které budou v průběhu roku 2018 zahrnuty do naší nabídky. Především jsou to změkčovače vody nové generace či kvalitní potrubní filtry na vodu do domácností i průmyslu od renomovaných výrobců. Prohlídku filtrů doplníme i o UV lampy na vodu, které představují ekologickou alternativu dezinfekce vody. Z oblasti pitné vody budou v rámci našeho stánku přímo nainstalované zařízení na produkci ionizované vody a reverzní osmóza. Přijďte si k nám vychutnat skutečně čistou vodu nebo živou alkalickou vodu s množstvím prospěšných vlastností pro lidský organismus.

Medzinárodný veľtrh AquaTherm v Prahe

Budeme rádi, pokud se v našem stánku zastavíte, prohlédnete si nabídku, případně proberete s našimi odborníky problém týkající se vaší vody. Těšíme se na vaši návštěvu.

Umístění našeho stánku v hale č. 5:

Umiestnenie stánku AQUAtrend na veľtrhu AquaTherm v Prahe