+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
Publikované: 27. 2. 2017

alkalická-voda-ph-vody

Překyselenost organismu je problémem moderní doby spojeným s nezdravým životním stylem, znečištěním ovzduší či nesprávnými stravovacími návyky. Na optimální fungování našeho těla je třeba udržovat kyselost organismu v rovnováze. V tom nám může pomoci pití živé alkalické vody s vysokým pH. Přeměnu mrtvé vody na živou zabezpečuje přístroj s názvem ionizátor vody, který se umisťuje přímo na kuchyňskou linku a je připojen ke kuchyňské baterií. Principem činnosti ionizátoru pitné vody je elektrolýza. Výsledkem procesu ionizace je alkalická/zásaditá a acidická/kyselá voda. I kyselá voda má díky svým dezinfekčním schopnostem využití v domácnosti i péči o pokožku.

Většina ionizátorů si na fungování vyžaduje neustálý přísun elektrické energie, existují už však také zařízení pro ionizaci vody, které dokáží fungovat i bez ní. Ionizátor je momentálně dostupný v různých provedeních, od těch klasických fungujících na bázi elektrolýzy až po alternativní mini ionizátory ve formě ionizační konvice či ionizační láhve se speciální směsí vzácných minerálů, které v sobě spojují účinky filtru na vodu a zároveň vodu ionizují, tedy přeměňují běžnou vodu na alkalickou s výjimečnými vlastnostmi.

Hlavní výhody pití alkalické vody:

výborné hydratační schopnosti, až několikanásobně silnější než běžná voda, protože strukturu alkalické vody tvoří clustery s 5-6 molekulami, což má za následek lepší a rychlejší vstřebávání do buněk,

antioxidační vlastnosti, účinně bojuje s volnými radikály v těle, každodenní pití ionizované vody zpomaluje stárnutí,

vyrovnává pH v těle, pomáhá udržovat kyselost organismu v rovnováze. Překyselenost organismu vede k rychlejšímu stárnutí pokožky a různým závažným onemocněním (osteoporóza, srdeční onemocnění až rakovina).

ph_potravin

Vysoký výkon a účinnost však vyžaduje i použití vhodných materiálů, kvůli kterým je cena kvalitních ionizátorů vody poměrně vysoká. Mnoho lidí si pokládá otázku, proč jsou ionizátory vody tak drahé – na výrobu elektrolytických desek uvnitř zařízení se používají kovy vysoké hodnoty – platina a titan v poměru 99: 1. V případě levných ionizátorů vody bývají použity levné měděné desky, což má následně vliv i na jejich účinnost a kvalitu.

Pití ionizované vody produkované ionizátorem vody je pro její výjimečné a zdraví prospěšné vlastnosti doporučené mnoha odborníky a lékaři. V některých asijských zemích je toto zařízení schválené jako léčebná pomůcka používaná při léčbě těžkých onemocnění. V knize Léčení rakoviny Dr. William Kelly uvádí, že “voda připravena pomocí ionizátoru vody je největším vynálezem v procesu léčení od té doby, jak Sir Alexander Fleming objevil penicilin”. Zkuste i vy odložit léky a sáhněte po zdravé živé vodě, která organizmus hydratuje, detoxikuje a zároveň pomáhá vašemu zdraví.

Pijte živou zdravou vodu

Kontaktujte nás - rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného ionizátoru vody.

Chcete poradiť ihneď? 0915 805 497

Budeme Vás kontaktovať len raz a len v čase 8:00 - 17:00 h.
Vaše údaje budú v bezpečí.