+421 915 805 497
Pondělí - pátek od 8:00 do 16:00 hod
Menu
Publikované: 25. 1. 2019

Osobní kontakt s našimi klienty, partnery a veřejností je pro nás velmi důležitý, i proto se pravidelně účastníme odborných veletrhů a konferencí. Ve dnech od 5. do 8. února 2019 se zúčastníme mezinárodního veletrhu Aquatherm Nitra 2019, kde vám budou naši odborní poradci připraveni poradit a pomoci. V rámci doprovodného programu jsou pro vás připraveny odborné konference, workshopy a praktické ukázky nejnovějších technologií.

Stavební veletrhy Brno stánok Aquatrend

Proč navštívit stánek Aquatrendu?

Během celého trvání veletrhu vám budou v dispozici naši odborní poradci. Můžete se na ně obrátit s jakýmkoliv dotazem z oblasti úpravy vody. Doporučí vám vhodné filtrační zařízení podle toho, jaký máte problém s vodou – ať už jde o změkčení tvrdé vody, odstranění dusičnanů, dusitanů či jiných zdraví škodlivých látek z vody, úpravu pH vody, případně zlepšení kvality pitné vody reverzní osmózou.
Filtre na vodu od spoločnosti Aquatrend

Součástí návštěvy našeho stánku je ochutnávka vody filtrované reverzní osmózou a ionizované vody se zvýšeným pH. Takže máte skvělou příležitost jak se přesvědčit o chuti a kvalitě filtrované vody. Také jsme si pro vás připravili slevový kupón na nákup filtrů na vodu v eshopu www.cistavoda.cz.

Kdy a kde se veletrh koná?

Veletrh Aquatherm se koná 5. – 8. února 2019 v Agrokomplexu Nitra. Navštívit nás můžete v stánku Aquatrend v hale M2 pod číslem 241.Aquatherm Nitra 2019 Aquatrend

Jak získat vstupenku zdarma?

Veletrh Aquatherm Nitra slaví letos 20. výročí. Při této příležitosti se v tomto ročníku dají získat vstupenky zdarma. Stačí vyplnit registrační formulář na stránce veletrhu a do kolonky kód partnera vložit kód 1922410. Poukaz, který vám následně přijde na mail, si vytiskněte a předložíte na pokladně. Výměnou získáte lístek zdarma a katalog Aquatherm. Registrací jste také zařazeni do soutěže o tablet Alcatel 7 “. Každý den veletrhu je ve hře 20 tabletů, což znamená, že za celý průběh veletrhu Aquatherm Nitra se soutěží o 80 tabletů.

Těšíme se na Vaši účast.